Apie ką?

Šiame bloge rašau ir kalbu apie augimą skatinančius atradimus.

Tie atradimai atsitiko ir vis atsitinka man apmąstant savo veiksmus arba procesus, vykusius ir vykstančius mano darbo metu - vedant sesijas, mokant ir konsultuojant. Kartu čia dalinuosi metodais ir technikomis, kurie pasiteisino man arba mano veiklos bendrakeleiviams.

Tad dauguma mano tekstų yra susiję su vadovo arba verslo savininko gyvenimu. Jie apima vadovavimo, asmeninio efektyvumo ir verslo arba kitos darbinės veiklos sistematizavimo klausimus.

Kaip dažnai?

Kiekvieną savaitę apmąstau bent vieną augimą skatinantį atradimą ir sudėlioju mintis į tekstą ir garsą sekmadienį. Toks ir bus mažiausias mano naujienlaiškio dažnis.

Kaip sekti?

Geriausias būdas sekti mano pasidalinimus apie augimą skatinančius atradimus - tai užsiprenumeruoti naujienlaiškį.

Tapę prenumeratoriais, galėsite skaityti arba klausyti mano tekstus. Šioje erdvėje papildomai galėsime diskutuoti, jums išsakant savo nuomonę ir dalinantis įžvalgomis.

Kas aš?

Aš Miroslavas. Padedu lyderiams, komandoms ir organizacijoms tapti dar sėkmingesnėmis. Žinau, kad kiekvienas turime visas sėkmei reikalingas galias. Mano misija – padėti įgauti drąsos sėkmei bei paskatinti panaudoti turimas galias savo, komandos, organizacijos, o kartu ir visuomenės klestėjimui.

Esu praktikas. Savo profesinėje veikloje virš 20 metų esu kūręs verslus, vadovavęs Lietuvos ir užsienio nevyriausybinių organizacijų, politikos ir verslo (mažmeninės ir didmeninės prekybos, gamybos, mokymų ir konsultavimo) komandoms bei organizacijoms.

Nuo 2003 metų dirbu su vadovais ir jų komandomis efektyvaus vadovavimo ir lyderystės, strateginio planavimo ir valdymo, asmeninio efektyvumo temomis mokymų, strateginių sesijų, mentorystės bei komandų ir individualaus koučingo pagrindu.

Esu Marshall Goldsmith Executive & Team Coach, taip pat Systems Business Coach sertifikuotas koučingo specialistas, Tarptautinės koučingo federacijos (ICF) narys.

Ačiū, kad skaitote. Užsiprenumeruokite ir gaukite viską tiesiai į savo el. paštą.

Subscribe to Miroslavo mintys

Šiame bloge rašau ir kalbu apie augimą skatinančius atradimus. Dauguma mano tekstų yra susiję su vadovo arba verslo savininko gyvenimu. Jie apima vadovavimo, asmeninio efektyvumo bei verslo arba kitos darbines veiklos sistematizavimo klausimus.

People

Sveiki! Aš Miroslavas. Padedu lyderiams, komandoms ir organizacijoms tapti dar sėkmingesnėmis. Šiame bloge rašau ir kalbu apie augimą skatinančius atradimus.